Nasz zespół

Pragniemy przedstawić Państwu nasz zespół:

 

1

JOANNA KALITA – JÓŹWIK

Lekarz stomatolog

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Staż podyplomowy odbyła również na Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu, pod okiem wybitnych specjalistów.

Jest twórcą i właścicielem Centrum Stomatologicznego ” JOKO-DENT”. To tutaj właśnie oddaje się swojej pasji, jaką jest praca lekarza stomatologa. To dla niej nie tylko praca , ale również spełnienie marzeń i to z najmłodszych lat – chciała bowiem zostać lekarzem stomatologiem.

Cały czas pogłębia i uaktualnia swoją wiedzę medyczną uczestnicząc w szkoleniach w kraju i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Ukończyła również studia podyplomowe w dziedzinie medycyny estetycznej.

W pracy jest perfekcjonistką, otwarta, cierpliwa, lubi pracę z ludźmi. Posiada doskonały kontakt z pacjentami a ich uśmiech jest dla  niej  największą satysfakcją.

 

1

ANDRZEJ SEMIK

lekarz stomatolog.

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu.

Specjalista chirurgii stomatologicznej – szkolenie zrealizowanie w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo- Twarzowej

Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu chirurgii jamy ustnej

Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu implantologicznym, w chirurgii przyzębia oraz chirurgii stomatologicznej.

1

DAGMARA KONIOR

Dyplomowana pielęgniarka, asystentka stomatologiczna.

W zawodzie pracuje od 1998r. – zaraz po uzyskaniu dyplomu ukończenia Medycznego Studium Zawodowego w Bielsku – Białej.

W Centrum Stomatologicznym Joko-Dent zatrudniona od 2005r. Asystuje naszym lekarzom przy wszystkich zabiegach. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu wykonuje zabiegi z zakresu higienizacji jamy ustnej i profilaktyki. Ponadto przeprowadza instruktaż higieny jamy ustnej indywidualnie dla potrzeb każdego pacjenta, pomaga w doborze odpowiednich past i szczoteczek.

Stale podnosi swoje umiejętności i wiedzę uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Cechuje ją doskonała organizacja pracy, uśmiech i pełen profesjonalizm.