33 816 22 65 600 834 843 gabinet@joko-dent.pl

Implanty

Istnieją rozmaite sytuacje, takie jak chociażby wypadek, czy rozwinięta choroba pochodzenia próchniczego, których wynikiem jest zniszczenie i ostatecznie utrata jednego lub kilku zębów. Problem ten nie jest aż tak poważny, kiedy dotyczy tylko 2-3 zębów znajdujących się z tyłu szczęki, których i tak nie widać na co dzień. Co innego jednak kiedy ubytków jest więcej lub znajdują się one w bardzo widocznych miejscach, które od razu rzucają się w oczy, gdy tylko otworzymy usta. Dla wielu osób może stanowić to bardzo poważny kłopot wizerunkowy, co często prowadzi do problemów z poczuciem własnej wartości. Z tego względu nauka postanowiła wyjść naprzeciw potrzebującym, czego wynikiem stała się nowoczesna dziedzina znana szerzej jako implantologia.

Implanty Bielsko – tylko w Joko-Dent!

Jako profesjonaliści w dziedzinie stomatologii serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług z zakresu zakładania implantów zębowych. Co istotne, istnieje bardzo mało przeciwwskazań do ich stosowania, a to ze względu na to, iż najnowocześniejsze implanty są całkowicie biokompatybilne. Założenie ich jest zatem możliwe w każdym wieku, a ze względu na ich wytrzymałość i praktyczność zalecane osobom, które posiadają znaczne ubytki w uzębieniu. Zgłoś się więc do nas i ciesz się na nowo pełnym uśmiechem!

2_n

Joko-Dent – Implanty – Bielsko-Biała

Implantologia to dziedzina stomatologii, której głównym założeniem jest uzupełnienie ubytków zębowych u pacjentów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i rozbudowanych narzędzi specjaliści są w stanie zrekonstruować zarówno jednego zęba, jak i przeprowadzić całkowitą odbudowę uzębienia. Podobne rozwiązanie było znane już wcześniej pod postacią tradycyjnych koron. Implantologia pozwala jednak na uzupełnianie ubytków w zdecydowanie bardziej zaawansowany i nowocześniejszy sposób. Podczas przeprowadzania zabiegu zakładania implantów stomatologowie wykorzystują wysokiej klasy zamienniki naturalnego ludzkiego uzębienia włącznie z korzeniem. Dzięki temu, po zakończeniu procesu leczenia zęby wyglądają jak prawdziwe i są wizualnie niemożliwe do odróżnienia w życiu codziennym. Chcąc zapewnić pacjentom najwyższą jakość i sprawić, by nie musieli się oni martwić o swój implant, do wykonywania ich stosuje się najwyższej klasy tytan. Takie zamienniki są niezwykle wytrzymałe i odporne na przeciążenia, a przy tym neutralne dla naszego organizmu, co niweluje możliwość odrzucenia implantu. Co więcej, dzięki temu zabieg jest także szybki i bezbolesny oraz nie wymaga rekonwalescencji.

Stomatolog Bielsko – umów wizytę

 Skontaktuj się z nami celem umówienia wizyty w dogodnym terminie.