Cennik

Wybielanie profesjonalne lampą w gabinecieod 700 zł
Konsultacja100 zł
Wypełnienia materiałem światłoutwardzalnymod 200 zł
Usunięcie zębaod 300 zł
Usunięcie kamienia nazębnego150 zł
Protezy zęboweod 700 zł
Zdjęcie – radiowizjografiaod 30 zł

Cennik  z  pełnym  zakresem  usług  dostępny  w  gabinecie.

Zestaw I
150 zł
  • Usunięcie kamienia nazębnego (skaling)
  • Polerowanie
Zestaw II
250 zł
  • Usunięcie kamienia nazębnego (skaling)
  • Piaskowanie
  • Fluoryzacja
Zestaw III
700 zł
  • Wybielanie zębów lampą LED
  • Remineralizacja szkliwa

Istnieje  również  możliwość  opłaty w  ratach  MediRaty.

sld01

Centrum Stomatologiczne Joko-Dent już od 2005 roku dba o najwyższa jakość usług dentystycznych dla swoich pacjentów. Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, dla których stomatologia to coś więcej niż tylko zawód. Staramy się, aby każdy zainteresowany otrzymał możliwie najszybszą i najlepszą pomoc w komfortowych warunkach i niskiej cenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wykazem naszych usług.

Cennik

Jeśli borykasz się z problemami z zębami i poszukujesz miejsca, które szybko pomoże Ci pozbyć się kłopotów, to nie mogłeś trafić lepiej. W Joko-Dent zapewniamy szeroki wachlarz najwyższej jakości usług z zakresu stomatologii, stomatologii dziecięcej, stomatologii estetycznej, protetyki, profilaktyki czy chirurgii stomatologicznej. Wykonujemy zabiegi endononcji (czyli leczenia kanałowego), radiowizjografii, a także przeprowadzamy wybielanie zębów. Oprócz tego specjalizujemy się także w ortodoncji, leczeniu bezdechu sennego i chrapania oraz w zakładaniu implantów.

Wszystkie wymienione usługi mają bardzo rozmaite ceny, które zależą od wielu czynników takich jak: ilość leczonych zębów, skomplikowanie zabiegu, status choroby i wiele innych. Także w większości przypadków ceny są głównie orientacyjne, a właściwa kwota całego zabiegu lub procesu leczenia, zostaje obliczona dla każdego pacjenta indywidualnie na podstawie przeprowadzonego wcześniej wywiadu. Ponadto pacjent, chcąc obniżyć nieco wydatki, nie musi leczyć wszystkich zębów od razu, a może rozłożyć przeprowadzanie zabiegów i zacząć od tych najbardziej pilnych, na tych najmniej kończąc.

Cennik zawierający orientacyjne kwoty został umieszczony w tabeli poniżej. Ponadto oferujemy także specjalne pakiety, które obejmują kilka zabiegów, dzięki czemu całość jest tańsza. Zestawy te dotyczą głównie usługi usunięcia kamienia nazębnego, a ich ceny wahają się między 60 złotymi za najtańszy, do 150 złotych za najdroższy.

Jeśli natomiast interesuje Cię pełen cennik naszych usług, to zapraszamy do kontaktu lub wizyty w gabinecie, gdzie można zapoznać się z pełnym wykazem przeprowadzanych przez nas zabiegów, a także zakresu ich cen. Ponadto, umawiając się na konsultację ze stomatologiem, będziemy mogli poznać całkowitą kwotę, którą trzeba będzie uiścić za leczenie.

Jeśli poszukujesz usług stomatologicznych na najwyższym poziomie, a do tego atrakcyjnych cenowo – nie zwlekaj już dłużej. Umów się na wizytę w Joko-Dent już dziś, a przekonasz się, że zdecydowanie warto na nas postawić!