Stomatolog i dentysta dziecięcy w Bielsku-Białej

Pociecha narzeka na ból zębów? Potrzeba przeglądu, żeby upewnić się, że wszystko w porządku i uchronić malucha przed uporczywymi problemami takimi jak próchnica? W takim wypadku serdecznie zapraszamy do gabinetu stomatologicznego Joko-Dent! Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu stomatologii ogólnej i dziecięcej.

Dentysta dla dzieci Bielsko-Biała

Przez wiele lat obecności na rynku doskonale wiemy, że wizyta u jakiegokolwiek lekarza, a tym bardziej u dentysty potrafi być dla małego pacjenta niezwykle nieprzyjemnym doświadczeniem. Z tego względu zadbaliśmy o specjalne procedury skierowane do najmłodszych, które nie tylko pomogą im oswoić się z nowym miejscem, ale także spokojniej podejść do każdej wizyty, dzięki czemu każdy zabieg i kontrola będą o wiele bardziej skuteczne i komfortowe.

Aby ułatwić dzieciom i ich rodzicom przebrnięcie przez leczenie stomatologiczne z zadowoleniem, wprowadziliśmy specjalne wizyty adaptacyjne, których głównym celem jest wprowadzenie dziecka do nowego miejsca, a także zapoznanie go ze specjalistą oraz jego pracą. Co także istotne – takie zapoznanie nie musi być wcale powiązane z zabiegiem, dzięki czemu maluch będzie zdecydowanie mniej zestresowany. Dodatkowym atutem takiej wizyty jest także możliwość konsultacji ze stomatologiem dziecięcym w Bielsku-Białej, podczas których przekazane zostaną informacje dotyczące diety i pielęgnacji zębów pociechy.

Potrzebny Ci wysokiej klasy stomatolog dziecięcy? Bielsko-Biała jest miejscem, w którym obecnie się znajdujesz? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Dzięki nam zęby Twojego dziecka będą znów zdrowe, a na jego Twarzy zagości ponownie uśmiech!


W ramach dziecięcej opieki dentystycznej oferujemy:
 • Wizyty adaptacyjne dzieci,
 • Badania kontrolne,
 • Profilaktyka: lakierowanie zębów fluorem, lakowanie zębów, lapisowanie zębów,
 • Leczenie próchnicy zębów mlecznych (kolorowe wypełnienia dla chętnych pacjentów),
 • Leczenie próchnicy zębów stałych,
 • Usuwanie zębów.
WSZYSTKIE ZABIEGI MOGĄ ODBYWAĆ SIĘ W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM.

Zajmujemy się leczeniem chorób zębów pochodzenia próchniczego i niepróchniczego, zarówno w przypadku zębów stałych, jak i mlecznych. Ponadto każdy wykonywany przez nas zabieg może zostać przeprowadzony z użyciem znieczulenia miejscowego, dzięki czemu dziecko nie będzie odczuwać bólu i będzie spokojniejsze.

Jeśli więc zależy Ci na zdrowiu i komforcie Twojego dziecka, a także na uchronieniu go przed poważnym problemami z uzębieniem w przyszłości – nie czekaj dłużej! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu celem omówienia szczegółów wizyty i ustalenia dogodnego terminu.

2_n

Informacje dla Rodziców

 • Przypominajmy dziecku o regularnym i dokładnym myciu zębów przy użyciu odpowiednich produktów do higieny jamy ustnej dziecka,
 • Zmieniajmy dziecku szczoteczkę co 3 miesiące,
 • Pamiętajmy o regularnych wizytach kontrolnych co 6 miesięcy,
 • Zachęcajmy dziecko do zdrowej diety – ograniczmy spożywanie produktów zawierających cukier (słodycze, napoje),
 • Podawajmy świeże warzywa i owoce.

 

 

 

Wizyty adaptacyjne — Dentysta dla dzieci Bielsko-Biała

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wizyty adaptacyjne do naszego dentysty dla dzieci w Bielsku-Białej. Jesteśmy specjalistami w profesjonalnej opiece dentystycznej, dostosowanej do potrzeb najmłodszych pacjentów. Nasz doświadczony zespół, z pełną empatią i delikatnością, tworzy atmosferę przyjazną i bezstresową, aby dzieci mogły komfortowo doświadczać wizyt u dentysty.

W trakcie naszych wizyt adaptacyjnych nie ograniczamy się jedynie do przeprowadzenia badań. Skupiamy się także na budowaniu zaufania oraz edukacji, zachęcając do zdrowych nawyków związanych z higieną jamy ustnej. Chcemy, aby najmłodsi pacjenci czuli się pewnie i bez obaw, rozwijając pozytywne podejście do dbania o zdrowie jamy ustnej od najwcześniejszych lat.

Jak codzienna higiena jamy ustnej wpływa na nasze życie?

Badania kontrolne — Dentysta dla dzieci Bielsko-Biała

W naszym gabinecie oferujemy kompleksowe badania kontrolne u doświadczonego dentysty dla dzieci w Bielsku-Białej. Zależy nam na profilaktyce i wczesnym wykrywaniu potencjalnych problemów, dlatego nasza specjalistyczna opieka jest dostosowana do potrzeb najmłodszych pacjentów. Chcemy wspólnie z rodzicami budować zdrowy uśmiech i zrozumienie dla regularnych badań stomatologicznych już od najwcześniejszych lat życia. Dołącz do nas i odkryj radość dbania o zdrowie jamy ustnej Twojego dziecka, wybierając profesjonalnego dentystę dla dzieci w Bielsku-Białej!

Stomatolog Bielsko – umów wizytę

 Skontaktuj się z nami celem umówienia wizyty w dogodnym terminie.